Modne klapki dla kobiet z kwadratowym czubkiem – hit 2021!

3 marca 2021 By admin

Kwadratowy czubek jest jednym z największych hitów obuwniczych 2021 roku. Jeżeli szukasz modnych i wygodnych butów, które będą wpisywały się w ten trend, możesz zdecydować się również na klapki!

Jak wyglądają damskie klapki z kwadratowym czubkiem?

Moda często powraca, czego doskonałym przykładem są klapki damskie ja te tutaj z kwadratowym czubkiem – jeden z ostatnich hitów tego sezonu. Takie obuwie było bardzo popularne przede wszystkim w latach 90. ubiegłego wieku. Teraz znów można zobaczyć je na wybiegach oraz w sklepach.

Klapki z kwadratowym czubkiem wyróżniają się swoją charakterystyczną budową – mają ścięty na prosto czubek, dlatego nie są dopasowane do krzywizny stopy i sięgają poza nią, aby przyciągać wzrok.

Dzisiaj takie modne klapki dla kobiet można kupić w wielu wariantach, między innymi jako klapki na płaskiej podeszwie – także japonki, a także jako klapki na obcasach. Bardzo popularne są modele na niższych obcasach typu kaczuszka oraz na obcasach klockowych – szerokich i niskich.

Klapki damskie z kwadratowym czubkiem – do czego je nosić?

Stworzenie stylowych zestawów razem z klapkami z kwadratowymi czubkami jest bardzo proste. Można stylizować je podobnie jak w przypadku innych fasonów letniego obuwia, ale najlepiej będą wyglądały z eleganckimi ubraniami i dodatkami.

Klapki z kwadratowymi czubkami wyglądają świetnie z ubraniami jak:
– damski garnitur
– spodnie o długości 7/8
– sukienka lub spódnica do połowy łydki
– spodnie z szerokimi nogawkami

Gdzie kupić modne klapki z kwadratowym czubkiem?

Dzisiaj modne klapki dla kobiet wykończone kwadratowymi czubkami można kupić w wielu sklepach. Poza butikami światowej klasy projektantów do dyspozycji są również tańsze modele dostępne w kolekcjach popularnych marek.

Można przebierać w różnych wzorach i kolorach, na przykład postawić na klasyczną czerń albo na modny kolor nude – beżowy.

Jeżeli zatem chcesz kupić modne klapki damskie, postaw na modele z kwadratowymi czubkami. To kapitalna propozycja na sezon letni 2021, a stworzone z nimi stylizacja będą natychmiast przyciągać uwagę!